مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
خانه / بلور / لیست قیمت بلور نوری تازه تیر ۱۴۰۲
لیست قیمت بلور نوری تازه

لیست قیمت بلور نوری تازه تیر ۱۴۰۲

لیست قیمت بلور نوری تازه که با برند هایی چون ساکورا گلس و این کریستال در تیر ماه ۱۴۰۲را می توانید به صورت تصویری و در ادامه همین متن داشته باشید.

چنانچه شما در زمینه صادرات محصولات و ظروف اشپزخانه فعالیت دارید و تمایل نیز دارید که بدانید زیباترین بلور ایرانی در کدام کارخانه تولید می شود و شامل چه کالا هایی می باشد یا این که قیمت خرید و فروش و میزان سود اوری این نوع از ظروف به چه میزان می باشد می توانید با ما در این خبر همراه باشید.

لیست قیمت بلور نوری تازه

لیست قیمت بلور نوری تازه ساکورا این کریستال

لیست قیمت بلور نوری تازه در هفته اول تیرماه سال ۱۴۰۲ در چند فایل زیر و به ترتیب هر خانواده در اختیار شما سروران عزیز قرار داده می شود. در نظر داشته باشید که این لیست ها قیمت خرید عمده نمی باشد و برای اطلاع از قیمت نهایی خرید با توجه به حجم خرید و ایتم های مورد نظر بایدبا مدیریت فروش مجموعه اراد کریستال در ارتباط باشید.

لیست قیمت بلور نوری تازه

پخش بلور نوری تازه این کریستال پارادیسو تیتانو

خانواده یا برند این کریستال INN CRYSAL در سالهای ۱۴۰۰و ۱۴۰۱به خط تولید شرکت بلور و شیشه نوری تازه اضافه شد تا با تولید محصولات کریستالین باکیفیت نیز نیاز بازار داخلی به کمتر شدشن اجناس خارجی را پاسخگو باشند.

سیاست تولید برند این کریستال در سال ۱۴۰۲و تا تیرماه سال جاری نیز باعث شده است تا خانواده های زیر تولید شوند

 • تیتانو
 • پارادیسو
 • فانتوم
 • مدوزا

که از نظر ما خانواده تیتانو و پارادیسو و سپس خانواده مدوزا از زیبایی بهتری برخوردار می باشند.

لیست قیمت بلور نوری تازه

خرید ساکورا گلس خانواده می جی و رزانا

اگر می خواهید بدانید که یکی از قدیمی ترین خانواده هایی که در شرکت بلور نوری تازه تولید و به بازار عرضه می شود کدام نام است و شامل چه محصولاتی نیز می باشد بدون شک باید به می جی اشاره نمود.

خانواده می جی  طرحی شبیه کریستال و خورشیدی دارد و همین امر سب شده است تا بتواند فروش بسیار بالایی داشته باشد و این فروش و استقبال از ان باعث شده است تا تقریبا کامل ترین خانواده پذیرایی بلوریجات ایرانی باشد.

 • لیوان و نیم لیوان و فنجان و پارچ
 • قندان وشکلات خوری
 • کاسه نیم گود میوه
 • کاسه بزرگ اجیل
 • قاب شیرینی خوری
 • کشکول
 • شیرینی خوری های لوزی و مثلثی و بیضی
 • اردو خوری
 • جاکاردی و بستنی خوری

عکس این محصولات و قیمت خانواده می جی را می توانید از لیست های اولیه که در بالا گذشاته شده است استفادع کنید.

لیست قیمت بلور نوری تازه

کانال تلگرامی سایت اینستاگرام محصولات بلور نوری تازه

شرکت بلور نوری تازه در ایران از جمله کارخانه های قدیمی و قدمت دار این نوع از ظروف می باشد که توانسته است با تولید محصولاتی باکیفیت از دو جنس بلور و کریستال بازار بسیار خوبی در کشور داشته باشد و در ادامه ما تولیدات این شرکت را از دو نظر قیمت و کیفیت بررسی می کنیم و اطلاعات هر چند کوتاه را درا ختیار شما قرار می دهیم امید که مورد قبول شما باشد.

از نظر کیفیتی تمامی اجناس این برند در نوع خود جزو بهترین کار های ایران می باشد و با توجه به نوع طرح و نقش  و نگاره های ان نیز زیباترین بلور ایرانی می باشد که در کشور تولید و به بازار عرضه می شود.

از نظر قیمت در زمانی که این متن نوشته شده و بارگذاری می شود فعلا گران قیمت ترین محصولات در کالا های بلور داخلی را تولید می کنند.

چنانچه تمایل دارید که از به روز ترین محصولات و خانواده هایی که در شرکت و کارخانه بلور نوری تازه تولید و به بازار عرضه می شود اطلاع داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از طریق شبکه های داخلی یا خارجی و یا سایت مجموعه اراد کریستال همراه ما باشید.

https://www.instagram.com/aradcrystal
https://t.me/aradcrystal

لیست قیمت بلور نوری تازه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بلور اصفهان قیمت کارخانه

بلور اصفهان قیمت کارخانه فروردین ۱۴۰۳

بلور اصفهان قیمت کارخانه برای فروش محصولات خود را در فروردین ماه ۱۴۰۳اعلام کرده است …