مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
خانه / بلور / خرید ظروف بلور ایرانی ارزان قیمت
خرید ظروف بلور ایرانی

خرید ظروف بلور ایرانی ارزان قیمت

خرید ظروف بلور ایرانی در بازار طی چند سال گذشته از استقبال فوق العاده ای برخوردار می باشد. محصولات تولید داخل هم از نظر قیمت می توانند با بلور چینی و هم از نظر کیفیت می توانند با تولیدات اروپایی رقابت کند.

خرید ظروف بلور ایرانی که به عنوان یکی از نماد های تولید داخلی به شمار می اید را می توانید از فروشگاه های مختلف ان در سرتاسر کشور انجام بدهید و در نظر داشته باشید که قیمت های هر فروشگاه نیز براساس معیار های ان می باشد

خرید ظروف بلور ایرانی

خرید ظروف بلور ایرانی

اگر خریداری بخواهد به ارزان ترین قیمت های ظروف بلور و شیشه دسترسی داشته باشد باید به مراکز پحش عمده بلور در استان خود یا سایر استان هایی چون اصفهان و تهران مراجعه کنند.

نکته ای که در خرید ظروف بلور با قیمت کمتر در نظر داشته باشید این است که بدانید این محصولات تولید کدام شرکت می باشد و درصد های تخفیف آن فروشگاه به چه صورت می باشد؟

خرید ظروف بلور ایرانی

شیشه و بلور حراجی ۲۰۰۰فروش و ۵۰۰۰فروش

قیمت محصولات بلور کاوه در بازار ایران به گونه ای می باشد که می تواند مناسب ترین گزینه برای شیشه و بلور حراجی ارزان قیمت باشد. محصولاتی که بیشترشان یا به صورت تکی و دانه ای به فروش می رسند که قیمت این اقلام برای خرید ۲۰۰۰تا ۴هزار می باشند ولی فروش انها در بازار به هزار فروش می رسند.

خرید ظروف بلور ایرانی

خرید اینترنتی بلور و شیشه کاوه

محصولات تولید شده در شرکت بلور و شیشه کاوه در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف با بسته بندی های متعددی وجود دارد و در بازار به خرید و فروش می رسند و اگر خریدار یا مصرف کننده بخواهد از این تولیدات خریداری کند می تواند در بازار های سنتی بلور فروشان مراجعه کند.

اما با در نظر گرفتن این نکته که تولیدات کاوه از تنوع فوق العاده بالایی برخوردار می باشد لذا خریداران باید برای مشاهده همه کار های کاوه ساعت ها در بازار گشت بزنند و به مغازه های مختلفی مراجعه کنند و در نهایت نیز شاید نتوانند همه محصولات را مششاهده یا خریداری کنند.

اما مشتریان می توانند از یک مسیر دیگر استفاده کنند و حداقل اینکه قبل از خرید می توانند با عضویت در کانال تلگرامی یا استفاده از اینترنت همه نمونه کار های بلور کاوه را مشاهده کنند و در نهایت نیز برای خرید می توانند به بازار مراجعه داشته باشند.

خرید ظروف بلور ایرانی

صادرات بلور کاوه و محصولات بلور اصفهان نوری تازه

در میان ظروف آشپزخانه اگر نگاهی به بلوریجات ایرانی داشته باشیم خواهیم دید که صادرات این ظروف به کشور های دیگر و بخصوص کشور های همسایه با حجم بالایی برخوردار می باشد. اما به نظر شما چه عواملی باعث این موفقیت شده است؟

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در صادرات بلور ایرانی عدم وابستگی تولیدکنندگان به مواد اولیه برای تولید می باشد و فراوان بودن این مواد برای تولید باعث شده است تا در زمینه های دیگر نیز موفق باشیم.

 • کیفیت تولید
 • تنوع در طرح و مدل
 • قیمت های رقابتی
 • و…

خرید ظروف بلور ایرانی

ظروف و بلورجات ایرانی نیز از محصولاتی می باشد که از کیفیت و قیمت های عالی برخوردار می باشد و به جمله تمامی قاره های جهان و بخصوص کشور های زیر صادر می شوند.

 • کشور افغانستان
 • کشور عراق
 • پاکستان
 • ترکمنستان
 • اربکستان
 • تاجیکستان
 • ارمنستان
 • گرجستان
 • و…

خرید ظروف بلور ایرانی

بهترین مارک و برند بلور ایرانی

تولید ظروف بلور و شیشه در ایران ان هم با این حجم تولید و عرضه انها به بازار باعث شده است تا رقابتی زیاد بین تولید کنندگان شده است که برخی تنها نیز به دنبال پایین اوردن قیمت نهایی جنس خود، کیفیت کار خود را کمتر کردند و برخی دیگر نیز مانند بلور اصفهان و نوری تازه برای زنده نگه داشتن خود در بازار تنها در امر کیفیت کالای خود هزینه می کنند

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بلور اصفهان قیمت کارخانه

بلور اصفهان قیمت کارخانه فروردین ۱۴۰۳

بلور اصفهان قیمت کارخانه برای فروش محصولات خود را در فروردین ماه ۱۴۰۳اعلام کرده است …